Interessante netwerkbijeenkomst

dinsdag 29 april 2014

“Hoe kan ik mijn netwerk en social media het beste benutten

om arbeidsmarktzeker te blijven/worden?”

Op 19 mei as., organiseert de VHP2  van 17.00 tot 19.00 uur een netwerkbijeenkomst bij Alcatel- Lucent te Hoofddorp.

Als vakvereniging voor middelbaar en hoger opgeleide werknemers in de techniek werken wij aan een duurzame toekomst voor deze sector in Nederland. De VHP2 wil hierin (haar leden) faciliteren. Wij bieden je bijvoorbeeld een sterk netwerk, kennis en ervaring en onderhandelresultaten die deze visie ondersteunen.

Dat netwerk kan jij nog actiever gaan benutten om je eigen loopbaan vorm te geven. Omdat de VHP2 jullie daarbij wil ondersteunen, bieden wij onze leden en eventuele introducés de mogelijkheid  een unieke bijeenkomst bij te wonen.

Wij hebben
Frans van der Reep
(strateeg) en Roeland Topée (social media expert) bereid gevonden om deze bijeenkomst voor jullie te gaan verzorgen. Frans zal jullie meenemen in de rol van netwerken en social media in de toekomst en Roeland zal meer concreet ingaan op de betekenis van social media om je positie op de arbeidsmarkt te verbeteren. Deze bijeenkomst biedt jullie de unieke kans om van haar een op onze leden toegespitste bijeenkomst te kunnen bijwonen.

 

vorige  terug naar overzicht